• baner
  • baner

Reklamy

Firma Piszczek oferuje produkcje indywidualnych reklam dostosowanych do samochodu oraz preferencji klienta, w naszym zakładzie tworzymy trzy najpopularniejsze typy reklam na samochody.

Reklama malowana ręcznie ten typ reklamy charakteryzuję się wysoką trwałością, ale jest dość pracochłonny dlatego technikę tą najczęściej wykorzystuje się do prostych nieskomplikowanych projektów.

Reklama drukowana na plandece, jest to najpopularniejsza forma reklamy samochodowej ponieważ oferuje nam nieograniczone możliwości projektowe jednak jest ona mniej trwała oraz podatna na warunki atmosferyczne

Oklejanie folią. Ta forma głównie wykorzystywana jest do wyklejania reklam na kabinach samochodowych, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości foli zyskujemy trwałą reklamę w oryginalnej formie.

Doświadczenie

Przez wiele lat działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które dzisiaj procentuje wysoką jakością wykonywanych przez nas produktówi świadczonych usług.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań aby poziom naszej oferty stał na najwyższym poziomi, począwszy od obsługi klienta, przez produkty, po serwis i obsługę po sprzedażową.

Kompleksowość

Stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego nasza oferta ciągle ewoluuje, w kierunku jaki wyznaczają nam krajowi i zagraniczni klienci.

Piszczek F.P.H.U.

Zobacz większą mapkę